COEUR De LION

COEUR De LION

Nenašla sa zadaná podstránka s č. .

Nenašiel sa žiaden produkt

COEUR DE LION je popredný výrobca moderných dizajnérskych šperkov

Táto renomovaná značka pôvodom z Nemecka bola založená v roku 1987 a odvtedy neustále rastie. Sídlom spoločnosti je Stuttgart, kde pracuje 150 zamestnancov, z čoho je 145 žien.

Od svojho vzniku COEUR DE LION prešiel výrazným vývojom od avantgardy k renomovanej klasike. Šperky tejto značky sú dnes jedinečným prejavom dizajnérskeho jazyka, ktorý priláka pozornosť exkluzívneho publika.

Každá nová kolekcia COEUR DE LION prináša jemné náhrdelníky, náušnice a náramky, ktoré si môžete kombinovať podľa vlastného vkusu, čo prispieva k ich popularite. Dizajn šperkov od COEUR DE LION je nadčasový, nespolieha sa na rýchlu módu. Oslavuje krásu trvalých foriem vo všetkých ich nádherných aspektoch. Tento koncept prináša pokoj a estetickú harmóniu.

Každý kúsok šperku od COEUR DE LION je vyrobený s láskou a starostlivosťou. Spoločnosť starostlivo vyberá materiály s precízne definovanými farebnými nuansami a zohľadňuje elementárne umelecké pravidlá, čo dodáva ich návrhom život. Ženy na celom svete si pochvaľujú elegantné línie, výnimočné farby a špičkovú kvalitu týchto šperkov.

Tento malý luxus Vám rozžiari každý deň.

Späť hore
Názov produktu
Množstvo
Cena spolu
Množstvo:
{{basketItem.pieces}} ks
Cena spolu:
{{Number(basketItem.total_price_vat).toFixed(2)}} {{basketItem.currency_mark}}
{{errorText}}