{left-side}
Pánske hodinky Citizen Tsuyosa Automatic NJ0151-88M 2
Novinka
185909.jpg
185903.jpg
tyrkys.png
185909.jpg
185903.jpg
185896.jpg
185897.jpg

Odstrániť z obľúbených

Pridať medzi obľúbené

Pánske hodinky Citizen Tsuyosa Automatic NJ0151-88M

ID: 6323

Krátky popis:

Pánske hodinky Citizen Tsuyosa Automatic NJ0153-82X zaujmú na prvý pohľad súdkovitým puzdrom a tyrkysovým tiffany prevedením číselníka. Vďaka svojim vlastnostiam sú ideálnym spoločníkom predovšetkým na bežné, každodenné nosenie.

Výrobca:Citizen

Vybrať variantu:

Tabuľka veľkostí
Skladom
329,00 €

Kategória:

Pánske Hodinky

Kombinácia farieb:

Strieborná, tyrkysová

Zapínanie:

Preklápacia spona

Materiál:

Chirurgická oceľ

Pohon strojčeka:

Automatický náťah

Sklíčko:

Zafírové

Vodotesnosť:

5 atm

Rozmer púzdra:

40 mm

Remienok:

Chirurgická oceľ

Hodinky Citizen NJ0151-88M majú puzdro vyrobené z ušľachtilej ocele, ktoré dopĺňa integrovaný oceľový náramok. Vnútri puzdra nájdeme mechanický strojček Citizen 8210 s automatickým náťahom, ktorý je možné naťahovať aj manuálne korunkou. Tento strojček pracuje na frekvencii 21600 polokmitov za hodinu, disponuje 21 kameňmi a ukazovateľom dátumu na tradičnej pozícii 3. Jeho čitateľnosť zvýrazňuje lupa na sklíčku - tzv. "Kyklop". Činnosť strojčeka je možné pozorovať vďaka priehľadnému krytu.

Jednoduchý a výborne čitateľný číselník je chránený zafírovým sklíčkom, ktoré je maximálne odolné voči poškriabaniu. Vodeodolnosť týchto hodiniek je 50 m, bez problémov teda zvládnu menší kontakt s vodou, ako dážď či sprcha.

Presnosť chodu v sekundách -10/+25 s/deň
Rezerva chodu 45 hodín

Automatické hodinky sú poháňané mechanickým strojčekom. Fungujú na princípe postupného rozbaľovania zvinutej pružiny. Počas nosenia sa energia prirodzených pohybov ruky prenáša cez rotor na navíjaciu sústavu, ktorá automaticky doťahuje pružinu. V závislosti od konštrukcie a dĺžky pružiny môžu tieto hodinky na jedno navinutie pracovať rôzne dlhú dobu. Dĺžka pohybovej rezervy sa zvyčajne pohybuje od 24 do 48 hodín.

Japonské hodinky Citizen siahajú svojou históriou až do roku 1918 a postupom času sa stali najpredávanejšími hodinkami na svete. Svojich zákazníkov si získavajú spoľahlivosťou, presnosťou, zaujímavými technológiami, krásnym dizajnom a to všetko za dostupnú cenu. Pretože svojim hodinkám veria, je na hodinky Citizen 5-ročná záruka.

Žiadne recenzie na produkt

Pridajte recenziu

kód
Obnoviť

AJ TIETO ŠPERKY BY SA VÁM MOHLI PÁČIŤ

Doprajte si tie najkrajšie šperky z našich kolekcií.

Späť hore
Názov produktu
Množstvo
Cena spolu
Množstvo:
{{basketItem.pieces}} ks
Cena spolu:
{{Number(basketItem.total_price_vat).toFixed(2)}} {{basketItem.currency_mark}}
{{errorText}}