{left-side}
Calvin Klein náhrdelník KJ6APP200100 2
3418_kj6app200100.png

Odstrániť z obľúbených

Pridať medzi obľúbené

Calvin Klein náhrdelník KJ6APP200100

ID: 4487

Krátky popis:

Tento náhrdelník Calvin Klein Unite KJ6APP200100 má moderný dizajn. Prívesok na náhrdelník pozostáva z dvoch kruhov, ktoré sú vyrobené z nerezovej ocele, pričom jeden je strieborný a druhý ružovo zlatý. Reťaz je potom možné upevniť pomocou štandardnej karabínovej spony.

Výrobca: CALVIN KLEIN

Tabuľka veľkostí
Skladom
79,00 €

Kategória:

Dámske šperky

Dĺžka:

50 cm až 60 cm

Kombinácia farieb:

Strieborná / ružová zlatá

Zapínanie:

Karabina

alvin Klein založil svoju vlastnú značku v roku 1968 a čoskoro nasledoval veľké úspechy v celosvetovom módnom priemysle. Klein pôvodne vytvoril kolekciu „mladistvých, decentných kabátov a šiat“. V roku 1971 rozšíril svoj rad na športové oblečenie a blejzre. V dôsledku toho Klein získal za svoju kolekciu cenu amerických módnych kritikov Coty a ešte raz v rokoch 1974 a 1975.

V roku 2002 bola značka konečne predaná spoločnosti Phillips Van Heusen Corp. Od roku 2017 produkty Clavin Klein prekročili tržby 9 miliárd USD, keďže sa predávajú vo viac ako 110 krajinách. Dnes Calvin Klein celosvetovo zamestnáva viac ako 10 000 spolupracovníkov.

Clavin Klein sa etabloval na hodinárskom trhu prostredníctvom svojho radu Calvin Klein Watches od roku 1997. Je príznačné, že značka má licenciu od Swatch Group, ktorá je najväčším výrobcom hodiniek na svete. Označenie hlavnej udalosti na časovej osi „hodiniek s módnym doplnkom“. Všetky hodinky obsahujú charakteristickú čistú estetiku a dizajn Calvina Kleina. Moderné. Minimálne. Presné. Kolekcia hodiniek a šperkov vyjadruje každý aspekt Calvina Kleina.

Žiadne recenzie na produkt

Pridajte recenziu

kód
Obnoviť

AJ TIETO ŠPERKY BY SA VÁM MOHLI PÁČIŤ

Doprajte si tie najkrajšie šperky z našich kolekcií.

Nenašla sa zadaná podstránka s č. .

Nenašiel sa žiaden produkt

Späť hore
Názov produktu
Množstvo
Cena spolu
Množstvo:
{{basketItem.pieces}} ks
Cena spolu:
{{Number(basketItem.total_price_vat).toFixed(2)}} {{basketItem.currency_mark}}
{{errorText}}