PRECIOSA

PRECIOSA

 

Spoločnosť Preciosa patrí v súčasnosti k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a šperkárskeho priemyslu.  Jej história sa začala písať v roku 1376, kedy sa na území severných Čiech v srdci Európy rozhorela prvá sklárska pec. Od tej doby sa Čechy stali sklárskou veľmocou a svoju výnimočnú pozíciu si zachovali sedem storočí až do dnešnej doby.

Preciosa je priamym pokračovateľom slávnej tradície českého krišťáľu. Svoju obchodnú politiku postavila na ohlase českého krišťáľu a umenia sklárskych majstrov, ktoré se už po stáročia dedí z otca na syna.

V súčasnej dobe používa Preciosa vo výrobnom procese Preciosa® Hi-Pure Crystal™ technologie, ktoré zaisťujú ich výrobkom mimoriadne opticko -  estetické vlastnosti.

Značka Preciosa® GENUINE CZECH CRYSTAL™ je zárukou najvyššej kvality českého výrobku, ktorý viete získať len od Preciosy.

Exkluzívne šperky z českého brúseného křišťáľu sú určené ženám, ktoré majú štýl, vedia čo je in a milujú ten pocit byť sami sebou.  Vysoká brilancia, lesk a elegancia šperkov z Preciosy vyzdvihne individualitu i osobnost súčasnej ženy...

  • Radiť podľa:
  • 20 položiek celkom

Stránka 1/2

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 20 položiek celkom